Zámek LysiceZámek Lysice

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Lysice se nachází v městečku Lysice přibližně 12 km severozápadně od města Blansko . Tento státní zámek byl roku 2002 vyhlášen Národní kulturní památkou České republiky. Zá..


Zámek Rájec nad SvitavouZámek Rájec nad Svitavou

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Rájec nad Svitavou je rokokově klasicistní zámek, který se nachází v Jihomoravském kraji, asi 10 km severně od města Blanska , v České republice . O zámkuExpozice zámku na..


Rozhledna KlucaninaRozhledna Klucanina

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Klucanina je vyhlídková věž za městěm Tišnov v České republice. Naleznete ji směrem na obec Železné na kopci Klucanina v nadmořské výšce 410 m. Město Tišnov se na..


Aquapark BlanskoAquapark Blansko

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Aquapark Blansko se nachází ve městě Blansko cca 20km severně od města Brno . Jedná se o krytý bazén na který je připojen venkovní aquapark. Krytý bazén má velikost 25 x 12,5..


Zámek BlanskoZámek Blansko

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Blansko je krásná renesanční stavba v Česku . Nachází se v Jihomoravském kraji, v Blansku . Historie zámku Zámek Blansko byl vystavěn na přelomu 16. a 17. století v míste..


BlanskoBlansko

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Blansko je české město v Jihomoravském kraji, přibližně 20 km od krajského města Brno. Z původní osady s názvem Staré Blansko, která vznikla u řeky Svitava, je dnes příjemné t..


Lyžařský areál KlínekLyžařský areál Klínek

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Lyžařský areál Klínek je lyžařské středisko. Nachází se 25 km severozápadně od města Brno. K dispozici je 500 m dlouhý lyžařský vek Tatrapoma s přepravní kapacitou 550 osob. Lyža..


Rozhledna Podvrší u VeseliceRozhledna Podvrší u Veseli..

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Podvrší u Veselice je vyhlídková a telekomunikační věž. Nachází se na kopci Podvrší v CHKO Moravský kras. Rozhledna stojí u obce Veselice severovýchodně od města Blansk..


Nový hrad u BlanskaNový hrad u Blanska

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Nový hrad u Blanska je zřícenina rozsáhlého gotického hradu, který se vypíná nad řekou Svitavou, nedaleko Adamova a Blanska , v České republice . O hradu Areál hradu se sklád..


Rozhledna Babí LomRozhledna Babí Lom

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Babí Lom je vyhlídková věž. Nachází se nad obcí Lelekovice severně od města Brno na Jižní Moravě v České republice. Rozhledna Babí Lom stojí na oblíbeném výletním místě..


VranovVranov

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Vranov je malá obec ležící severně od moravské metropole Brno , v České republice . Obec je součástí mikroregionu Ponávka a žije v ní okolo 600 obyvatel.Poutní historie obcePrvní..


Kateřinská jeskyněKateřinská jeskyně

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Kateřinská jeskyně se nachází v CHKO Moravský kras ležící cca 25km severně od Města Brna. Jeskyně leží v hlubokém kaňonu Suchého žlebu blízko Skalního mlýna. Jedná se o významnou..


Moravský krasMoravský kras

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Moravský kras je významná krasová oblast České republiky. Nachází se asi 20km severně od krajského města Brna. Oblast nabízí jak archeologické, paleontologické, ale i kulturní pa..


Punkevní jeskyně a propast MacochaPunkevní jeskyně a propast..

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Punkevní jeskyně a propast Macocha jsou nejvyhledávanějším jeskynním systémem v České republice. Nacházejí se v oblasti Moravského krasu nedaleko města Blanska. Punkevní jeskyně ..


Zámek KunštátZámek Kunštát

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámek Kunštát je národní kulturní památka. Nachází se 40 km od města Brna v České republice. Původně zde stával románský hradní palác, který byl postaven zřejmě kolem poloviny 13..


Sloupsko-šošůvské jeskyněSloupsko-šošůvské jeskyně..

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Sloupsko-šošůvské jeskyně se nachází v severní části CHKO Moravský kras ležící cca 25km od města Brno. Blízko jeskyní je malá vesnička Soup. Jedná se o komplex dómů, propastí a ..


Koupaliště SloupKoupaliště Sloup

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Koupaliště Sloup je oblíbeným letním rekreačním objektem. Nachází se v Česku , na Moravě, v obci Sloup (č.p. 214) . Koupaliště Sloup Morava Koupaliště Sloup nabízí otevřený ba..


Hrad BoskoviceHrad Boskovice

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Boskovice je zřícenina gotického hradu. Nachází se ve městě Boskovice cca 30 km severně od města Brno v České republice. První písemná zmínka o hradu pochází z roku 1312...


Světelský oltář v kostele sv.BarborySvětelský oltář v kostele ..

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Vrcholné dílo středověkého řezbářství, ojedinělý duchovní předmět či evropský unikát, tak to jsou jen některé přívlastky z mnoha, které si vysloužil tzv. Světelský oltář - nejvýz..


RudiceRudice

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rudice se nachází nedaleko okresního města Blansko , na jižní Moravě, v České republice. Rudice je malá a klidná obec v srdci Moravského krasu , která nabízí návštěvníkům několi..


Golfový areál Kaskáda BrnoGolfový areál Kaskáda Brno..

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Golfový areál Kaskáda Brno je kvalitní a moderní golfové hřiště v České republice , které je hojně vyhledáváno golfisty. Nachází se na Moravě, u Brna , mezi Kuřimí a Jinačovicem..


Hrad PernštejnHrad Pernštejn

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Pernštejn se nachází na soutoku řek Svratky a Nedvědičky, poblíž obce Nedvědice. Hrad byl postaven ve 13. století v gotickém slohu pány s Pernštejna. Jeho bývalé podhradí tv..


 Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Jeskyně Balcarka se nachází u obce Ostrov u Macochy na východním okraji Moravského krasu v České republice . Balcarka Jeskyně byla již v pravěku osídlena. Důkazem je nález..


Větrný mlýn RudiceVětrný mlýn Rudice

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Větrný mlýn Rudice je typický kamenný válcový mlýn holandského typu. Nachází se v Česku , na Moravě, v obci Rudice (č.p.90) . Historie mlýna Větrný mlýn Rudice vybudovali manž..


Rozhledna MilenkaRozhledna Milenka

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rozhledna Milenka známá spíše jako Burianova rozhledna je kamenná rozhledna v Česku . Nachází se v Jihomoravském kraji, nedaleko města Kunštát , na okraji obce Rudka, na kopci Mi..


Jeskyně Blanických rytířůJeskyně Blanických rytířů..

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Jeskyně Blanických rytířů je uměle vytvořená pískovcová jeskyně v Česku . Nachází se v Jihomoravském kraji , nedaleko města Kunštát , na okraji obce Rudka, v nitru kopce Milenka...


Býčí skálaBýčí skála

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Býčí skála je druhým největším podzemním systémem Moravského krasu, v Česku . Nachází se 2 km východně od Adamova u Brna , v Křtinském údolí, kterým vede naučná stezka. O jeskyn..


Alexandrova rozhlednaAlexandrova rozhledna

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Alexandrova rozhledna známá také jako rozhledna Alexandrovka je krásná kamenná vyhlídková věž v Česku . Nachází se na vrcholu Špičák, nedaleko obce Babice nad Svitavou . Rozhled..


Hrad HolštejnHrad Holštejn

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Holštejn je zřícenina gotického hradu. Nachází se v Česku , v okrese Blansko , u obce nesoucí stejné jméno jako hrad, tedy Holštejn . Historie hradu Hrad Holštejn byl vybu..


JedovniceJedovnice

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Jedovnice jsou městysem, který tvoří vstupní bránu do Moravského krasu . Leží asi 25 km severně od metropole jižní Moravy Brna . Nachází se nedaleko okresního města Blansko , v Č..


Western park BoskoviceWestern park Boskovice

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Western park Boskovice je zábavní areál, který je postavený ve stylu divokého západu na místě bývalého lomu. Nachází se u města Boskovice , v Jihomoravském kraji, v České republi..


Jarošův válcový MlýnJarošův válcový Mlýn

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Jarošův válcový Mlýn je muzeum mlynářství představující typickou průmyslovou stavbu z první poloviny 20. století. Nachází se ve městě Veverská Bitýška nedaleko města Brno v České..


Hrad VeveříHrad Veveří

16km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hrad Veveří se nachází na pravém břehu Brněnské přehrady , nedaleko města Brno , na jihu České republiky . Během 2é. století Hrad Veveří znatelně zchátral, ale v současné době je..


Jeskyně VýpustekJeskyně Výpustek

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Jeskyně Výpustek se nachází v CHKO Moravský kras blízko obce Křtiny. Patří mezi významné jeskyně Moravského krasu. Jeskyně Výpustek byla navštěvována již v 17. století. Byla vyt..


Muzeum SenetářovMuzeum Senetářov

21km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Muzeum Senetářov představuje expozici tradičního bydlení a perleťářství. Nachází se v Česku , na Moravě, v obci Senetářov (č.p.32) . Muzeum tradičního bydlení a perleťářství M..


Chrám Panny Marie KřtinyChrám Panny Marie Křtiny

19km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Chrám Panny Marie Křtiny je poutní kostel v Česku . Tato národní kulturní památka se nachází v Jihomoravském kraji, v obci Křtiny . Poutní kostel Křtiny u Brna Chrám Panny Mari..


LetoviceLetovice

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Letovice na nacházejí v Jihomoravském kraji, v okrese Blansko a žije zde necelých 7 ticíc obyvatel. Historie města se začala psát v polovině 12. století,konkrétně v roce 1145. L..


Skanzen ISARNOSkanzen ISARNO

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Skanzen ISARNO je napodobenina keltské usedlosti nedaleko města Letovice. Nachází se v prostředí bývalého lomu. Název pro Skanzen ISARNO je odvozen od starého keltského názvu pro..


Brněnská přehradaBrněnská přehrada

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Brněnská přehrada je vodní nádrž nacházející se na okraji města Brna na jihu České republiky . Jedná se o rekreační centrum využívané nejen pro koupání. O Brněnské přehradě B..


ZOO BrnoZOO Brno

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

ZOO Brno je zoologická zahrada v jihovýchodní části ČR. Nachází se 7 km severozápadně od města Brno, na severu regionu Jihomoravský kraj. Návštěvníci mohli poprvé vstoupit do pr..


Penzion U Tří volůPenzion U Tří volů

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion U Tří volů is located in the village of Bykovice near Lysice in the Moravian Karst area, 28 km north of Brno. An indoor pool, hot steam sauna and massages are offered. Th..


Hotel Lidovy dumHotel Lidovy dum

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Lidový dům se nachází v centru Lysic a nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Zámek v Lysicích je odtud vzdálen jen 300 metrů a do Brna a Moravského krasu doje..


Zámecký penzion KopečekZámecký penzion Kopeček

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Zámecký penzion Kopeček je umístěn ve zrekonstruovaném hostinci z 18. století. Nachází se ve městě Rájec-Jestřebí, pouhých 9 km od oblíbené propasti Macocha a Punkevních jeskyní...


Penzion RetroPenzion Retro

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Vítáme Vás a dovolujeme si Vás pozvati do Penzionu Retro, jež je přímým pokračovatelem Hotelu Langr. Toto tradiční ubytovací a restaurační zaříření bylo dobře známo a vedeno v ši..


Penzion u RechůPenzion u Rechů

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento tradiční penzion se nachází pouhých 800 metrů od železniční stanice Blansko a nabízí letní terasu s panoramatickým výhledem a restauraci. Součástí všech pokojů je balkon a ..


Pension KARST BlanskoPension KARST Blansko

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rodinný penzion v Blansku, v těsné blízkosti Moravskm krasu a 30 km od Brna. Nabízíme pokoje a apartmány, každý má vlastní soc. zařízení, plně vybavenou kuchyňku s lednicí a TV, ..


Pension Karst BlanskoPension Karst Blansko

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento 3hvězdičkový penzion se nachází u vstupu do přírodní rezervace Moravský kras, 5 km od propasti Macocha a Punkevní jeskyně. Pension Karst Blansko nabízí pokoje s bezplatným ..


Penzion U GolemaPenzion U Golema

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Penzion U Golema leží u řeky Svitavy, pouhých 10 minut chůze od centra Blanska a svým hostům nabízí k využití restauraci a bar s terasou. Hosté mohou využívat bezplatný internet ..


Penzion U GolemaPenzion U Golema

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Provozujeme penzion se stylovou klimatizovanou restaurací v Blansku v těsné blízkosti Moravského krasu. Nabízíme ubytování v nadstandardně vybavených pokojích s vlastní koupelnou..


Hotel ProbeHotel Probe

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Located on the outskirts of Blansko in the Moravian Karst, Hotel Probe is just a 3-minute walk from Blansko Bus and Train Station. It offers a Czech restaurant with a bar. Free W..


Wellness Hotel PanoramaWellness Hotel Panorama

11km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v kopcích na jižní Moravě, 3 km od centra města Blanska. Nabízí velké wellness centrum, krytý a venkovní bazén se slanou vodou a tenisový kurt..


Hotel MacochaHotel Macocha

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Macocha se nachází 200 metrů od vlakového nádraží v Blansku, nedaleko od Moravského krasu a 40 km severně od centra Brna. Svým hostům nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k int..


Penzion U HraběnkyPenzion U Hraběnky

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Surrounded by the Moravian Karst and situated on the edge of Petrovice, Penzion U Hraběnky offers accommodation units with free Wi-Fi and a balcony. Czech cuisine can be sampled ..


Penzion Macocha BlanskoPenzion Macocha Blansko

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rodinný penzion přímo v srdci Moravského krasu. K dispozici jsou pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením, plně vybavená kuchyňka s lednicí a sat. TV, poskytujeme snídan..


Penzion MacochaPenzion Macocha

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento penzion najdete pouhý 1 kilometr od propasti Macocha a Punkevní jeskyně v přírodní rezervaci Moravský kras. Nabízí grilovací zařízení a bezplatné parkování v přilehlé zahra..


Hotel Skalní MlýnHotel Skalní Mlýn

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Skalní Mlýn se nachází vedle bývalého mlýna v samém srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, regionální kuchyni a velkou letní ter..


Rekreační Středisko BrněnkaRekreační Středisko Brněnk..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Rekreační Středisko Brněnka je obklopeno lesy a nachází se v obci Heroltice, 5 km od středověkého města Tišnov. Nabízí parkování zdarma a restauraci, kde se podávají české pokrmy..


Hotel Vranov - BrnoHotel Vranov - Brno

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Hotel Vranov v půvabné obci Vranov u Brna, 10 km severně od Brna, nabízí plně vybavené pokoje a vynikající moravskou a mezinárodní kuchyni. Začněte den bohatou bezplatnou snídan..


Penzion GallusPenzion Gallus

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Nově otevřený penzion Gallus se nachází ve vesničce Vranov u Brna, 10 km severně od Brna. Má hezkou terasu a nabízí bezplatné bezdrátové připojení na internet ve všech prostorech..


Penzion U JezkuPenzion U Jezku

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.com 

Tento nekuřácký penzion se nachází v obci Lažánky v oblasti Moravského krasu, 1 km od propasti Macocha. Všechny pokoje jsou zdobené červenými prvky a mají bezplatné Wi-Fi, kabelo..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem